Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23985
Stary 15.07.2017, 23:29
spoko - szydzcie - choc nie zrozumieliscie metoryki - ja nie mowie ze on nie pojdzie za wiecej - ALE JAK SIE ZNAJDZIE KTOKOLWIEK ZA MALA KASE TO I TAK GO OPCHNĄ !!!!! po akcje z Judasze widze ze mozna sie sprzedac calego za 500 tys - nic mnie juz nie zaskoczy - a te wasze 2mln- 1,5 mln to narazie wymysly pismakow ktorzy musza z czgos zyc .... zejdzcie na ziemie ...puszczanie Judasza za tak male pieniadze do legii to sygnal dla wszystkich : nie mamy ambcji - jestesmy nikim itp ......nikogo nie zastanowilo ze sprowadzamy zawodnikow o ktorych nikt nie walczy itp ? ocywiscie trzeba proporcje zachowac .....ale pewnie dla polowy hiszpanow w 2-3 ligach lepiej przyjechac do polski i sprobowac pograc przez chwile bo w swojej ojczyznie sa zawodnikami niechcianymi .....ile to moze potrwac - owszem narrzazie jest Ok - ale za rok - 2 - 3 co bedzie ?
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 15.07.2017 o godz. 23:32.
Odpowiedz cytując