teo napisał(a):

Gdzies juz pisalem (chyba w watku transferowym), ze mamy druzyne, ktora bedzie walczyc o puchary. Mysle, ze jesli uda sie wymienic Ondraska i sciagnac jeszcze prawego obronce to mozemy spokojnie myslec o walce o mistrzostwo
|
Puchary są realne. Czy mistrzostwo? Ok w naszej lidze wszystko się może zdarzyć i jakimś cudem to też ale sędziowie nie dadzą zrobić legii krzywdy.