Wyświetl pojedynczy post
Michaleo3
Junior Member
 
Od: 12.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23981
Stary 15.07.2017, 21:34
teo napisał(a):Wyświetl post
Gdzies juz pisalem (chyba w watku transferowym), ze mamy druzyne, ktora bedzie walczyc o puchary. Mysle, ze jesli uda sie wymienic Ondraska i sciagnac jeszcze prawego obronce to mozemy spokojnie myslec o walce o mistrzostwo
Puchary są realne. Czy mistrzostwo? Ok w naszej lidze wszystko się może zdarzyć i jakimś cudem to też ale sędziowie nie dadzą zrobić legii krzywdy.
:tsw_uscisk_lechia::tsw_uscisk_slask:

iwko_wks_ts_bks:
Odpowiedz cytując