Wyświetl pojedynczy post
X-Ray
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#178
Stary 15.07.2017, 17:47
Cytat:
Podejrzewam że w drugiej połowie sierpnia trener podejmie decyzję by jednego z trójki Bartosz, Kostal, Wojtkowski wypożyczyć do innej drużyny.
Chcemy mieć szeroką kadrę, więc nie sądzę aby ktoś z nich został wypożyczony.

Zresztą nie ma takiej możliwości, żeby Wojtkowski przychodził do nas i zgodził się na wypożyczenie np. do I ligi.


****

Co do Brleka, to bylibyśmy turbo frajerami gdybyśmy pozwolili mu odejść za te 1.5M. Dzięki Bogu, że został, jest o wiele więcej warty.
Ostatnio edytowane przez X-Ray : 15.07.2017 o godz. 17:49.
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.

Cytat:
Głupia kobieta myśli „grubas, ciągle pije piwo”. A mądra zastanawia się, skąd on ma na to piwo.
Odpowiedz cytując