Cytat:
|
Podejrzewam że w drugiej połowie sierpnia trener podejmie decyzję by jednego z trójki Bartosz, Kostal, Wojtkowski wypożyczyć do innej drużyny.
|
Chcemy mieć szeroką kadrę, więc nie sądzę aby ktoś z nich został wypożyczony.
Zresztą nie ma takiej możliwości, żeby Wojtkowski przychodził do nas i zgodził się na wypożyczenie np. do I ligi.
****
Co do Brleka, to bylibyśmy turbo frajerami gdybyśmy pozwolili mu odejść za te 1.5M. Dzięki Bogu, że został, jest o wiele więcej warty.