Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

j/w
a co do obecnego zaciągu , to do ocenienia Carlitosa wystarczyło mi pierwsze 10 minut (bez rzutu wolnego)
|
To gratuluje. Być może jesteś spokrewniony ze Smudą, bo jemu wystarczyło zobaczyć jak zawodnik wchodzi po schodach. Junco jeżeli dalej będzie odwalał kawał solidnej pracy, którą po pół roku oceniam pozytywnie. Jeżeli dalej będzie miał wyniki to prędzej czy później klub z Bundesligi lub Eredivisie może skusić go lepszymi perspektywami. Na to jednak wpływu mieć nie będziemy.