Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
Już teraz można ją ocenić pozytywnie, jak widać salomon z pustego nie naleje ale Junco tak, drugie okienko z rzędu i kolejne wzmocnienia przy bardzo dodatnim bilansie finansowym
|
Z uznaniem przyglądam się pracy dyrektora Junco, ale wydaje mi się, że jeden mecz nowego sezonu to jeszcze za wcześnie na ocenę transferów do klubu. Z resztą okienko jeszcze długo będzie otwarte, być może ktoś jeszcze do nas przyjdzie.