Wyświetl pojedynczy post
foxtrot_green
Senior Member
 
 
Od: 01.2012
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2330
Stary 15.07.2017, 13:12
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Już teraz można ją ocenić pozytywnie, jak widać salomon z pustego nie naleje ale Junco tak, drugie okienko z rzędu i kolejne wzmocnienia przy bardzo dodatnim bilansie finansowym
Z uznaniem przyglądam się pracy dyrektora Junco, ale wydaje mi się, że jeden mecz nowego sezonu to jeszcze za wcześnie na ocenę transferów do klubu. Z resztą okienko jeszcze długo będzie otwarte, być może ktoś jeszcze do nas przyjdzie.
Odpowiedz cytując