|
Ale ja nie chcę nikogo banować. W ogóle cała ta sprawa jest groteskowa.
Chodzi mi o to, że jeżeli mam z kimś rozmawiać, to w ramach pewnych minimalnych zasad. Rozumiem, że internet rządzi się swoimi prawami, ale właśnie po to, by uniknąć chamstwa/dziecinady nie uczestniczę w dyskusjach na forach publicznych. Tutaj, zgodnie z regulaminem, umawialiśmy się na trochę inne zasady.
Mam swoje lata i nie zamierzam czytać wulgaryzmów na swój temat (zwłaszcza, że nikomu nie dałem powodu, nikogo nie zaatakowałem). Jeżeli to jest tutaj akceptowane, to po prostu przestanę pisać, przecież nie narzucę swojej wizji wszystkim użytkownikom.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|