crux.a napisał(a):

|
Ktoś wie, na jakiej zasadzie zatrudniony jest u nas Manuel Junco? Umowa o pracę czy jakiś kontrakt menedżerski? Po meczu z Pogonią naszła mnie refleksja, że gdyby ktoś go nam podkupił, to by to była prawdziwa tragedia.
|
Zazwyczaj umowy można wypowiedzieć. Wątpię, żeby którakolwiek ze stron chciała w naszej sytuacji zawrzeć umowę cywilnoprawną i na czas określony bez takiej możliwości. Jak będzie naprawdę dobry, to po jakimś czasie odejdzie i nic tego nie zmieni, chyba, że są jakieś czynniki psychiczne, które spowodują, że będzie chciał tu siedzieć. Ale poczekajmy. Jego pracę będzie można w pełni ocenić po 3+ latach.