Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2327
Stary 15.07.2017, 11:59
crux.a napisał(a):Wyświetl post
Ktoś wie, na jakiej zasadzie zatrudniony jest u nas Manuel Junco? Umowa o pracę czy jakiś kontrakt menedżerski? Po meczu z Pogonią naszła mnie refleksja, że gdyby ktoś go nam podkupił, to by to była prawdziwa tragedia.
Zazwyczaj umowy można wypowiedzieć. Wątpię, żeby którakolwiek ze stron chciała w naszej sytuacji zawrzeć umowę cywilnoprawną i na czas określony bez takiej możliwości. Jak będzie naprawdę dobry, to po jakimś czasie odejdzie i nic tego nie zmieni, chyba, że są jakieś czynniki psychiczne, które spowodują, że będzie chciał tu siedzieć. Ale poczekajmy. Jego pracę będzie można w pełni ocenić po 3+ latach.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując