Wyświetl pojedynczy post
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2325
Stary 15.07.2017, 10:11
Ktoś wie, na jakiej zasadzie zatrudniony jest u nas Manuel Junco? Umowa o pracę czy jakiś kontrakt menedżerski? Po meczu z Pogonią naszła mnie refleksja, że gdyby ktoś go nam podkupił, to by to była prawdziwa tragedia.
Odpowiedz cytując