|
Brawo za mecz i wynik, teraz kolej na nas, żeby wszystkim nowym nabytkom - pokazać atmosferę i jak wygląda mecz na Reymonta.
Co do Brleka to zaczyna przerastać ten zespół, a jak utrzyma taki poziom w rundzie i może powoli ligę.
Obawiam się, że pojawią się zapytania pod koniec wakacji, jak jeszcze tak kilka kolejek pogra.
Velez - dla mnie to jest Rambo zabijaka - bardziej widziałbym go w parze z Arkiem. Ivan w dalszym ciągu wydaje się być nieprzewidywalny.
Na DP do Lloncha póki co się nie umywa ( do tego 84 minucie słaniał się na kikutach jak Łobo)
Carlitos chcemy więcej ! Brozio powinien na Niecieczę już być gotowy, to chociaż pograsz sobie z kimś z przodu, a Zdenek pójdzie na DP jak lubi walczyć.
|