Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 15.07.2017, 09:28
Brawo za mecz i wynik, teraz kolej na nas, żeby wszystkim nowym nabytkom - pokazać atmosferę i jak wygląda mecz na Reymonta.

Co do Brleka to zaczyna przerastać ten zespół, a jak utrzyma taki poziom w rundzie i może powoli ligę.
Obawiam się, że pojawią się zapytania pod koniec wakacji, jak jeszcze tak kilka kolejek pogra.

Velez - dla mnie to jest Rambo zabijaka - bardziej widziałbym go w parze z Arkiem. Ivan w dalszym ciągu wydaje się być nieprzewidywalny.
Na DP do Lloncha póki co się nie umywa ( do tego 84 minucie słaniał się na kikutach jak Łobo)

Carlitos chcemy więcej ! Brozio powinien na Niecieczę już być gotowy, to chociaż pograsz sobie z kimś z przodu, a Zdenek pójdzie na DP jak lubi walczyć.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując