Wyświetl pojedynczy post
Michaleo3
Junior Member
 
Od: 12.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12167
Stary 15.07.2017, 09:21
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
On chociaż miał trochę oleju w głowie i nie poszedł do Legii.Niech mu się wiedzie ja do niego nic nie mam
Gdyby ten z Twojego profilowego też powiedział wprost, odchodzę do legii bo dostałem lepszą ofertę i mam szansę zagrać w europejskich pucharach, a w tym wieku czekać już nie mogę to też by do niego nie było takich pretensji. Ale jak wolał działać za plecami i oszukiwać to niech się nie dziwi.
Odpowiedz cytując