Temat
:
[ I KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 14 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
dudzon
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: z Zasiedmiogórogrodu
Offline
#
11
15.07.2017, 01:23
[OT] A się przypierdalacie o głupoty dzieci.
Czyli znowu muszę nic nie pisać 5 lat.
Żeby mi się chciało, tak jak mi się nie chce
dudzon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dudzon
Znajdź inne posty napisane przez dudzon