Wyświetl pojedynczy post
KotWButach
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2015
Skąd: Podkarpacie/ ILLINOIS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12165
Stary 14.07.2017, 23:39
Fugiel napisał(a):Wyświetl post
Po meczu z Pogona Zaluska bardzo cieplo sie o Krakowie wypowiadal, co cieszy. Mowil o wielu znajomych, o pieknym miescie. O fajnym roku, ktory spedzil u nas. Fajnie
Tez to zauważyłem, co by nie mówić lub pisać to gość jakaś klasę sobąrezentuje. Powiedział otwarcie nie dogadaliśmy się co do długości kontraktu, chciałem zostać, nie udało się, dziś jestem w Szczecinie, do nikogo nie mam żalu...
ZAWSZE WIERNE ZACHODNIE PODKARPACIE
WISŁA FC CHICAGO
Odpowiedz cytując