Fugiel napisał(a):

|
Po meczu z Pogona Zaluska bardzo cieplo sie o Krakowie wypowiadal, co cieszy. Mowil o wielu znajomych, o pieknym miescie. O fajnym roku, ktory spedzil u nas. Fajnie
|
Tez to zauważyłem, co by nie mówić lub pisać to gość jakaś klasę sobąrezentuje. Powiedział otwarcie nie dogadaliśmy się co do długości kontraktu, chciałem zostać, nie udało się, dziś jestem w Szczecinie, do nikogo nie mam żalu...