|
Czapki z głów dla Kiko za ten mecz. Zmylił wszystkich swoją taktyką. Zagrał bardzo ofensywnie, wbrew temu czego się można było spodziewać.
Ondrasek zaliczył dużo udanych zagrań. Grał lepiej niż w zeszłym roku i może coś z niego jeszcze będzie. Powinien mecz zakończyć z asystą, ale Bartosz w końcówce spudłował.
Nie wiem kiedy Brlek się tak rozwinął, ale facet ma ogromny potencjał. Jeśli zarząd wytrzyma presje to w zimie pójdzie do dobrego klubu, może nawet za 3 mln euro.
No i Carlitos - mamy w końcu napastnika, który ma kiwkę, szybkość, technikę, taki Brożek odmłodzony o 5-7 lat.
|