Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 14.07.2017, 22:30
Carlitos sie pokazal z jak najlepszej strony, Brlek - dla mnie zawodnik meczu , byl wszedzie choc wiemy ze gra defensywna to jego slaba strona , ogolnie mecz bardzo elektryczny - malo pomyslu na gre - tylko dluga dzida na afere- malo gry z klepy- dzis skrzydla nieistnialy , z Ondraska to taki napastnik jak z Urygi pomocnik - ogolnie mam nadzieje ze Ondraska dadza komus w prezencie - najwazniejsze 3 pkt , choc wydaje mi sie ze wynik lepszy niz gra , oby bylo lepiej i wrocil Lonch , az prosilo sie zeby Kiko ok 50-60 minuty wpuscil leniwego Semirka za Ondraska , oczywiscie nie ma co oceniac po 1 meczu - ale dzis gralismy na afere i bez skrzydel
Odpowiedz cytując