|
Ondrasek dno- i tu powtórzę po raz kolejny. znalazł dziewczynie i strzela gdzie indziej. Nowy bramkarz dobra gra nogami (co mnie dziwi bo pisane było że nogami gra słabiutko a sparingów nie oglądałem) ale troszeczkę słabiej na przedpolu. 3 punkty dla nas i to cieszy
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL
|