Wyświetl pojedynczy post
19sebawro06
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 14.07.2017, 22:26
Ondrasek dno- i tu powtórzę po raz kolejny. znalazł dziewczynie i strzela gdzie indziej. Nowy bramkarz dobra gra nogami (co mnie dziwi bo pisane było że nogami gra słabiutko a sparingów nie oglądałem) ale troszeczkę słabiej na przedpolu. 3 punkty dla nas i to cieszy
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY



PRZEMYŚL
Odpowiedz cytując