Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 14.07.2017, 22:24
Maly fajnie dzis szarpal, Carlitos super, Petar rowniez kilka razy sie pokazal, jak ladnie mozna sie obrocic i miec rywala za soba.

Rzeczywiscie, potwierdzam, uwazam, ze slabo Zdenek. Bogus niewidoczny.

Gonzalez na poczatku jakos nerwowo. Glowa pewnie, co cieszy.

Velez dla mnie poprawnie, ale bez szalu. Arsenic wg mnie zagubiony na DP.

Ciekawe jak bedzie dalej
Odpowiedz cytując