Wyświetl pojedynczy post
frank
Member
 
Od: 03.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36424
Stary 14.07.2017, 11:58
TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):
Nie ma u nas w kraju dobrej opcji politycznej. Ale to nie oznacza zarazem, że aktualna opcja jest najlepsza. Im prędzej skończy się ten koszmar tym lepiej.
W czas się obudziłeś, ten "koszmar" trwa w najlepsze, zaczęty długo wcześniej przed słynnym miękkim lądowaniem dla komunistów i ich kumpli zwanym Okrągłym Stołem.

Lukasz napisał(a):
Wladza totalna jest tylko w interesie rzadzacych, nigdy w interesie suwerena.
Ty chyba jesteś przekonany, że teraz pójdziesz do więzienia za nieobecność na niedzielnej mszy? Oni są zbyt cwani na to. Spójrz na poprzednie rządy - afera za aferą. W większości ktoś dymisjonowany, ale czy słyszałeś, żeby któryś z polityków skończył w więzieniu?