Lukasz napisał(a):

Dramat.
W szybkich krokach zmierzamy to państwa totalitarnego w ktorym o tym kto ma rację bedzie decydował układ pisowsko-wołomiński.
Ośmiorniczki przy tym to pikuś.
|
Rozjebał mnie ten komentarz
PiS rozwala "niezależne" sądownictwo, państwo totalitarne, Kaczor dyktator!
