Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36423
Stary 14.07.2017, 10:47
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Dramat.

W szybkich krokach zmierzamy to państwa totalitarnego w ktorym o tym kto ma rację bedzie decydował układ pisowsko-wołomiński.

Ośmiorniczki przy tym to pikuś.
Rozjebał mnie ten komentarz

PiS rozwala "niezależne" sądownictwo, państwo totalitarne, Kaczor dyktator!