Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3898
Stary 14.07.2017, 09:37
Matejas_ napisał(a):Wyświetl post
Samemu Mączyńskiemu Wisła leci ponad 300.000 PLN, nie przeszkadzalo to jednak naszemu internacjonałowi wziąć z salonu nowe BMW X5
Chociaz w M pakiecie?
Wział na leasing, wiec nic wielkiego...
Donald przeciez kiedy specjalnie podpisał aneks do umowy by mogł wziąc drugiego merca

http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...cje_21178.html
Loże. Może w koncu zaczną pracować
Ostatnio edytowane przez szprotson : 14.07.2017 o godz. 10:12.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując