Matejas_ napisał(a):

|
Samemu Mączyńskiemu Wisła leci ponad 300.000 PLN, nie przeszkadzalo to jednak naszemu internacjonałowi wziąć z salonu nowe BMW X5
|
Chociaz w M pakiecie?
Wział na leasing, wiec nic wielkiego...
Donald przeciez kiedy specjalnie podpisał aneks do umowy by mogł wziąc drugiego merca
http://sport.lovekrakow.pl/aktualnos...cje_21178.html
Loże. Może w koncu zaczną pracować