Cytat:
|
Przyznam, że mnie zatkało. Tak jawnie nieżyczliwego i tendencyjnego artykułu chyba jeszcze nie czytałem. Gdzie potwierdzenie w drugim źródle? Gdzie opis procedury rozwiązywania kontraktu? Gdzie komentarz klubu? Gdzie szersze tło ligowe? Uważam ten tekst za absolutny skandal. Wiem, że mi napiszecie, że to gazeta.pl, czyli dno. Potwierdzam. Gazeta.pl to absolutny ściek.
|
Samemu Mączyńskiemu Wisła leci ponad 300.000 PLN, nie przeszkadzalo to jednak naszemu internacjonałowi wziąć z salonu nowe BMW X5