Nie przeszkadzal bo ten bubel jest stworzony pod rzadzace partie wlasnie. Dzieki temu bublowi taki PIS teraz moze sobie robic co chce wiec czemu mialby im przeszkadzac?
Przeciez oni teraz zgarniaja "cala pule" bo wczesniej cala pule miala w lapach koalicja PO-PSL. Gdzie Ty masz w Polsce niezalezne organa?

Ja wcale tym nie jestem przerazony bo to ma miejsce od 1952 roku a nie od czasu przejecia wladzy przez obecny rzad.
Przerazony to ja moge byc dopiero sposobem wykorzystywania "wladzy absolutnej".