Wyświetl pojedynczy post
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36414
Stary 13.07.2017, 19:27
Nie jest bo to co robi PIS jest zgodne z bublem z 1997 roku (rozniacym sie od bubla z czasow Polski Ludowej z 1952 roku zmianaymi kosmetycznymi), czyli najwyzszym aktem prawnym w Polsce. Takze kazdy moze sobie mowic o zamachach na demokracje ale nijak ma sie to do postkomunistycznego ( czasem i komunistycznego ) prawa obecnie panujacego w kraju, ktore istnieje tylko teoretycznie.