Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2318
Stary 13.07.2017, 18:56
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
Brylant nie od dziś ma problemy z logiką, napisałeś przecież wyraźnie że na takie rzeczy Wisła szans nie ma, więc nie wiem czego dotyczy kpina , jego post zarazem potwierdza twoje zdanie jak i go wyśmiewa...

no a teraz napiszę moje zdanie, tylko czekałem właśnie co rozumiesz przez najwyższe cele

otóż , oczywiście na LM w sensie fazy grupowej przy takim budżecie a co za tym idzie poziomie sportowym szans nie mamy więc tutaj się z Tobą zgodzę że NAJWYŻSZE faktycznie poza zasięgiem , niemniej jednak , jak najbardziej mamy skład aby powalczyć o mistrzostwo, raz lepiej udanie , raz gorzej , zdecydowanie w naszym zasięgu sa miejsca 2-5 a przy pewnym farcie nawet i to 1 , co pokazał nawet ten sezon , pomimo pamietamy jakiego początku

dla mnie OK, a przynajmniej Wisła to MY
Wpisz w google ironia może zrozumiesz,ale w twoim wypadku to wątpliwe
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując