|
Chodzi o to, że wszyscy (łącznie z prasą), jak mantra powtarzają, że w naszej sytuacji zawodnicy mają prawo rozwiązać kontrakt.
Może i jeden z drugim wie, że jest to (spore) uproszczenie, ale wiele osób najwyraźniej nie wie. Bo, gdyby to było prawdą, dawno już by u nas choćby Sadloka nie było.
|