Temat
:
[ I KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 14 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
54
13.07.2017, 16:09
Velez moze zagrac faktycznie. Mysle ze Wojtkowskich i Halilovicow i Kostalow bedzie wprowadzal spokojnie.
Velez po tym sparingu co widzialem to widac bylo ze ma w sobie ten spokój i obycie tak wiec mysle ze to on obok Brleka wystapi.
Oby nie 3-5-2
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan