Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#54
Stary 13.07.2017, 16:09
Velez moze zagrac faktycznie. Mysle ze Wojtkowskich i Halilovicow i Kostalow bedzie wprowadzal spokojnie.

Velez po tym sparingu co widzialem to widac bylo ze ma w sobie ten spokój i obycie tak wiec mysle ze to on obok Brleka wystapi.

Oby nie 3-5-2
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując