Wyświetl pojedynczy post
Michaleo3
Junior Member
 
Od: 12.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2311
Stary 13.07.2017, 15:48
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Up Nie mam pytań Liga Mistrzów ? serio i co jeszcze ? może finał
Chyba wiadomo że najwyższymi celami jest liga mistrzów. Raczej nie jest to opcja 3-4 miejsce jest najwyższym celem bo to w Polsce można osiągnąć nawet przypadkiem i bez większych inwestycji. Ba! Nawet z bardzo złym zarządzaniem (patrz: klub z Chorzowa)
Odpowiedz cytując