brylant17 napisał(a):

Up Nie mam pytań Liga Mistrzów ? serio i co jeszcze ? może finał
|
Chyba wiadomo że najwyższymi celami jest liga mistrzów. Raczej nie jest to opcja 3-4 miejsce jest najwyższym celem bo to w Polsce można osiągnąć nawet przypadkiem i bez większych inwestycji. Ba! Nawet z bardzo złym zarządzaniem (patrz: klub z Chorzowa)