Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

|
zdefiniuj czym dla Ciebie sa najwyższe cele ?
|
Oczywiście Mistrzostwo Polski i ubieganie się o grę w Lidze Mistrzów. To są najwyższe cele, chociaż samo TOP4 na koniec sezonu to są marzenia nierealne.
Bez ponownej zmiany właściciela i solidnych inwestycji finansowych i infrastrukturalnych, lub bez inwestycji w akademię (a na jej plony trzeba czekać latami) jesteśmy skazani na balansowanie pomiędzy 5 a 8 miejscem.