Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2308
Stary 13.07.2017, 12:53
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
zdefiniuj czym dla Ciebie sa najwyższe cele ?
Oczywiście Mistrzostwo Polski i ubieganie się o grę w Lidze Mistrzów. To są najwyższe cele, chociaż samo TOP4 na koniec sezonu to są marzenia nierealne.

Bez ponownej zmiany właściciela i solidnych inwestycji finansowych i infrastrukturalnych, lub bez inwestycji w akademię (a na jej plony trzeba czekać latami) jesteśmy skazani na balansowanie pomiędzy 5 a 8 miejscem.
Odpowiedz cytując