Temat
:
[ I KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 14 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
Virusman
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
46
13.07.2017, 10:51
Cytat:
widać, że sparingów nie oglądałeś. Velez grał na DP. Ponadto graczy do gry w środku jest więcej
A no nie oglądałem. Jeśli tak, to jestem spokojniejszy.
ABG
ABG
ABG
Virusman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Virusman
Znajdź inne posty napisane przez Virusman