Sądziłem, że Pogoń zrobi ciekawsze transfery, po tym gdy do Szczecina przyszedł Maciek Skorża. Tymczasem jedynie z emigracji wraca Hołota, plus od nas Załuska, czyli nie ma cudów. Mimo wszystko uważam, że nie będzie to dla nas łatwe spotkanie. W jakimś stopniu jesteśmy w przebudowie, nowy bramkarz, nowy napastnik i pewnie jeśli chodzi o obronę jak również pomoc zobaczymy dwóch, a może nawet trzech nowych piłkarzy. Stawiam na nudne spotkanie, zakończone jakimś remisem 1:1. - Bramkę i tak strzeli oczywiście Rafał Boguski.
Nie podejmuje się typowaniu składu. Bóg jeden wie co Kiko wymyśli. Chociaż jak każdy obawiam się kombinowania z tym 3-6-1 czy tam 5-4-1.