TIR_DO_SŁUBIC napisał(a):

Nieracjonalną i bezpodstawną jest wiara w "kilkudziesięciokrotny" wzrost budżetu. Nasz zarząd, z całym szacunkiem, posiada tendencję do opowiadania bajek czego świadkami jesteśmy nie po raz pierwszy.
Jedyną słuszną drogą do zniwelowania zadłużenia jest pogodzenie się na dłuższy czas z mianem maksymalnie 5 siły tej ligi i dalsze, mozolne budowanie silnych podstaw ekonomicznych, połączone z pracą u podstaw w akademii. Przykład Lecha pokazuje jak najłatwiej można zarobić relatywnie duże pieniądze- inwestując w młodzież. I nie jest to przecież żadna tajemnica, tak powinna funkcjonować piłka w krajach piłkarskiego trzeciego świata. My takim jesteśmy.
Droga Lecha to droga właściwa dla nas w tych ciężkich czasach. Te lepsze na pewno powrócą, jednak aktualny stan właścicielski nie pozwoli długotrwale walczyć Wiśle o najwyższe cele- Towarzystwa Sportowego najzwyczajniej na to nie stać i nie będzie stać.
|
zdefiniuj czym dla Ciebie sa najwyższe cele ?