Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 12.07.2017, 21:54
Tak to jest z przegladarkami, ja mam ich az 4 bo na kazdej cos nie chodzi, na chwile obecna opera dziala najlepiej. Tylko nie wiem czy nie jest cos nie tak na forum bo po wklejaniu zamienia znaki interpunkcyjnena "â" i temu podobne, w temacie meczowym jest to samo wiec to nie jest blad zewnetrzny
Odpowiedz cytując