R33 napisał(a):

To nie lepiej przed wrzuceniem tekstu przekopiować najpierw z Worda do notatnika? Wtedy tekst zamieni się w zwykły tekst.
A co do przeglądarki to takie problemy nie występują na Google Chrome. Ogólnie używam Mozilli ale jak chce coś tu wyedytować/zacytować włączam na chwile Chrom'a.
|
oczywiście, ze takie rzeczy dzieją się na Chrome'a. Bo mi siętak robi na Chromie