Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1013
Stary 12.07.2017, 20:42
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Ja jestem ciekaw czy Kiko w ogóle się próbuje uczyć czy to zwyczajnie olał. Bo, że nie ma znaczących postępów po rundzie to się wcale nie dziwię.
Tylko o to mi chodzi.

MB1906 napisał(a):Wyświetl post
Nikt nie narzeka na zla komunikacje. Przestan szukac dziury w calym.
Hahahahahahahahahahahaha.

Kto normalny by wylewał żale podczas, gdy Kiko nadal jest trenerem, a obecny zarząd nie zwalnia szkoleniowca pod 2 przegranych meczach?
Odpowiedz cytując