s1mone napisał(a):

|
Ja jestem ciekaw czy Kiko w ogóle się próbuje uczyć czy to zwyczajnie olał. Bo, że nie ma znaczących postępów po rundzie to się wcale nie dziwię.
|
Tylko o to mi chodzi.
MB1906 napisał(a):

|
Nikt nie narzeka na zla komunikacje. Przestan szukac dziury w calym.
|
Hahahahahahahahahahahaha.
Kto normalny by wylewał żale podczas, gdy Kiko nadal jest trenerem, a obecny zarząd nie zwalnia szkoleniowca pod 2 przegranych meczach?