Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2302
Stary 12.07.2017, 20:38
Ja tam wolę być ostrożny w swoich osądach. Jeszcze można się potem zdziwić i musieć odszczekiwać. Skoro Pani Marzena tak powiedziała to znaczy, że jest coś na rzeczy.

Ale między byciem na rzeczy, a realizacją jest daleka droga. Traktuje to jako fajną pozytywną informacje, ale się nie napalam. Raczej nie zamierzam się cieszyć z czegoś czego jeszcze nie ma, ani mądrzyć się na forum o jakichś bajkach nie mając dostępu nawet do strzępów informacji.

Czas pokaże jak będzie. Jak dla mnie fajnie takich rzeczy posłuchać, zważywszy, że non stop raczej wyskakują kwiatki o tym jak jest źle. Ogólny przekaz od Pani Marzeny bardzo optymistyczny (szczególnie ta część, że zdrajca wcale nie musiał odchodzić, bo budżet się spinał) - niezależnie od tego czy złapiemy sponsora strategicznego czy nie
Ostatnio edytowane przez s1mone : 12.07.2017 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując