ashkeczup napisał(a):

|
Jeśli rozpisujecie lineup od bramkarza, prawego obrońcy... to chyba jednak jest to 5-3 a nie 3-5
|
Nie liczy się to co jest na papierze (Jeśli nie wiesz o czym mówie ogladnij jakiś mecz Probierza, ale mysle ze wiesz, wiec po prostu tylko wjebie szpilkę

)
a liczy się to co jest na placu.
I obawiam sie niestety ze to będzie dalej to ustawienie z trójką obrońców i resztą typów biegających z przodu jak żyd po pustym sklepie.
E: ashkeczup - przekonamy się na meczu. ty stawiasz na 1-1-1-8 ja na 3-5-2