Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 12.07.2017, 18:01
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Jeśli rozpisujecie lineup od bramkarza, prawego obrońcy... to chyba jednak jest to 5-3 a nie 3-5
Nie liczy się to co jest na papierze (Jeśli nie wiesz o czym mówie ogladnij jakiś mecz Probierza, ale mysle ze wiesz, wiec po prostu tylko wjebie szpilkę )
a liczy się to co jest na placu.

I obawiam sie niestety ze to będzie dalej to ustawienie z trójką obrońców i resztą typów biegających z przodu jak żyd po pustym sklepie.

E: ashkeczup - przekonamy się na meczu. ty stawiasz na 1-1-1-8 ja na 3-5-2
Ostatnio edytowane przez szprotson : 12.07.2017 o godz. 18:10.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując