Wyświetl pojedynczy post
ashkeczup
Senior Member
 
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.07.2017, 17:44
Wyniki przede wszystkim... Czyli waszym zdaniem sytuacja, gdzie zawodnik chciałby porozmawiać w cztery oczy z trenerem i w drugą stronę, ale nie może, bo potrzebna jest dodatkowa para jest ok? Że Feio jest w stanie przetłumaczyć wszystko dokładnie tak, jak sobie to wyobraża Kiko? Bjelica pokazał trochę zaangażowania-w 3 miesiące nauczył się bardzo trudnego języka. Zapewne miał łatwiej. Inicjatywa ze strony trenera Lecha pozytywnie wpływa na samych piłkarzy i niejako wymusza 'zwrócenie' dobrej woli z ich strony.
Odpowiedz cytując