Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 12.07.2017, 17:42
przyłączam się do opinii, że zagramy w systemie 3-5-2 równocześnie uważam, że nie mamy zawodników do tego systemu. Zespół jako całość w sparingach prezentował się średnio biorąc pod uwagę na klasę przeciwników wobec powyższego przesłanek, że w lidze będzie lepiej na razie nie ma.
Oby klub znalazł szybko kogoś na miejsce Mączyńskiego. Mając na uwadze nasze transfery do klubu na dzień dzisiejszy do spotkania z Pogonią przystąpimy tak sądzę w podobnym zestawieniu personalnym jak kończyliśmy ubiegły sezon.
Odpowiedz cytując