Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2296
Stary 12.07.2017, 17:31
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Szczerze? Jak dla mnie, to on od kilku miesięcy po prostu szukał każdego pretekstu, żeby dać zarządowi do zrozumienia, że chce odejść i jego pozostawienie będzie oznaczało kłopot dla klubu. Wizerunkowy, sportowy, w zakresie atmosfery w szatni...

Takie miałem wrażenie jeszcze na wiosnę, a teraz, z perspektywy czasu, tylko się w nim utwierdziłem.

Podejrzewam, że źródłem tego wszystkiego było to, że nie udało mu się odejść w zeszłym okienku transferowym mimo dobrej (życiowej?) oferty, a nie to, że gdzieś tam coś tam chlapnęła Prezes o zaległościach.
Tak, być może. Nie mam zdania, bo mam za mało wiedzy. Po prostu wspominałem.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując