Temat
:
[ I KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 14 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline
#
29
12.07.2017, 17:27
Bye nie 3-5-2.
Ogolnie pierwsze mezcze beda najciezsze i najbrzydsze, duzo nowych zawodnikow malo czasu na adaptacje wiec moze byc ciezko.
P.s brakuje mi zestawienia kilku kursow bukmacherskich najwiekszych firm i byloby ok
Tylko Wisła!
regan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do regan
Znajdź inne posty napisane przez regan