|
Lotto nie jest aktualnie już chyba sponsorem ekstraklasy, a jest na grafikach. Czasem czcionka jest nieczytelna. Można temat zakładać wcześniej, a stopniowo edytować pierwszy post.
Chciałem bardzo podziękować za tę pracę, bo dzięki temu forum żyje i chce się na nie wchodzić.
Ja nie donoszę, więc zwrócę się bezpośrednio do użytkowników o dużym dystansie do poważnych wypowiedzi: dla Was też jest miejsce na forum i wnosicie tu na pewno sporo kolorytu (np. posty o tym, że nowy bramkarz zły, bo nie obronił karnego w debiucie - wryło mi się w pamięć), ale znajcie swoje miejsce. Ton forum powinni nadawać użytkownicy poważniejsi, starsi, którzy poświęcają czas (ZWE & co.).
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|