czaro napisał(a):

|
BTW Czy o taki dobry finansowy PR Pani Prezes wobec zaległości w płatnościach nie uniósł się swojego czasu Mączyński?
|
Szczerze? Jak dla mnie, to on od kilku miesięcy po prostu szukał
każdego pretekstu, żeby dać zarządowi do zrozumienia, że chce odejść i jego pozostawienie będzie oznaczało kłopot dla klubu. Wizerunkowy, sportowy, w zakresie atmosfery w szatni...
Takie miałem wrażenie jeszcze na wiosnę, a teraz, z perspektywy czasu, tylko się w nim utwierdziłem.
Podejrzewam, że źródłem tego wszystkiego było to, że nie udało mu się odejść w zeszłym okienku transferowym mimo dobrej (życiowej?) oferty, a nie to, że gdzieś tam coś tam chlapnęła Prezes o zaległościach.