Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 12.07.2017, 17:15
Sugerowałbym, aby użyć innego koloru czcionki na grafice podsumowującej transfery obu drużyn. Na telefonie jest to zupełnie nieczytelne, a i na komputerze nie jest lepiej.

Poza tym wiadomo, tematy są zaje***, jedyne co kuleje to termin zakładania tematów. 2-3 dni po ostatnim meczu i min 4 dni przed następnym to mus.
Odpowiedz cytując