Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2294
Stary 12.07.2017, 17:13
wolfy napisał(a):Wyświetl post
(...) Forma "pisze" przyjęła się dawno temu, a to z kim i co piję zostaw lepiej na boku.

Odnośnie tematu
No przyjęła, co nie oznacza, że jest elegancka i poprawna, a temat wywołałem (tłumaczę, bo ktoś wytknął, że niepotrzebnie wywołałem), bo poleciał tekst o traktowaniu Pani Prezes jak niedorozwiniętej przez tych, którzy dopatrują się przejęzyczenia/skrótu myślowego. A przy okazji - i piszę to jako ciekawostkę i bez złośliwości - poprawnie jest chyba "odnośnie do", a nie "odnośnie". Edit: o właśnie, Framat to samo napisał.

BTW Czy o taki dobry finansowy PR Pani Prezes wobec zaległości w płatnościach nie uniósł się swojego czasu Mączyński?
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując