Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 12.07.2017, 17:11
Musimy wierzyc, ze bedzie dobrze i 3-5-2 nie bedzie juz dla nas takie straszne. Ktos podawal statystyki, ze nie przegralismy od 20 lat meczu inaugracyjnego i niech tak dalej zostanie
Odpowiedz cytując