Temat
:
[ I KOLEJKA] Pogoń Szczecin - WISŁA Kraków, 14 lipca, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline
#
28
12.07.2017, 17:11
Musimy wierzyc, ze bedzie dobrze i 3-5-2 nie bedzie juz dla nas takie straszne. Ktos podawal statystyki, ze nie przegralismy od 20 lat meczu inaugracyjnego i niech tak dalej zostanie
mitmichael
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez mitmichael