Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 12.07.2017, 16:10
To ja mam kilka uwag, kosmetycznych.
Nie wiem jak wam ale u mnie są strasznie duże dziury pomiędzy akapitami. Może to wynika z wrzucenia tekstu z łorda i dziury są straszne. Da się zmniejszyć ? A druga rzecz - grafiki są super ale też czasami są duże i źle się to czyta na małym laptopie. Nie wiem, może mniej tła zepsuje efekt ale możecie też spróbować inaczej. I czasem niektóre litery (kolor) są mało czytelne.
A z nowych pomysłów. Marzyłoby mi się przy każdym meczu (albo może chociaż przy meczu domowym) żeby zrobić jednego piłkarza "bohaterem odcinka". Krótka rozmowa, jego typy co wyniku, co tam słychać w szatni itp. Pewnie to za dużo i dzisiaj nie ma już tylu zaangażowanych Wiślaków ale gdyby byli chętni...
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując