Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1009
Stary 12.07.2017, 15:27
ashkeczup napisał(a):Wyświetl post
Oglądając dzisiejszą konferencję zdałem sobie sprawę z tego, że irytuje mnie brak znajomości języka Kiko. Niemniej zdaję sobie sprawę, że język do najprostszych nie należy, ale skoro Blejica nauczył się go w 3 miesiące, to chyba można wymagać od Kiko, że po przerwie zimowej zacznie dukać po naszemu?
Może się nawet na migi porozumiewać jeśli tylko będzie robił wyniki. Jak już sie mamy czepiać to bardziej o to że nie mówi po angielsku.

Odpowiedz cytując