Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2291
Stary 12.07.2017, 14:24
MaLk napisał(a):Wyświetl post
WislaFan123:


Sugerujesz, że TF wcześniej spłaciła Jovanovicia i Jovanicia, a sprawy w dalszym ciągu były w toku i były rozstrzygane merytorycznie? Przy czym jednocześnie negocjowano ugody w sprawie rozłożenia spłaty na raty? Przy czym Wisła odwołała się jeszcze później do CAS od wyroku w sprawie Jovanovicia, chociaż został on spłacony kilka miesięcy wcześniej przez TF?
w tym zadłużenie sporne w kwocie 3,6 mln - umiesz czytać ze zrozumieniem?! Zadłużenie sporne, to znaczy że nie jest wypłacone, tylko widnieje w księgach jako zabezpieczenie w przypadku uprawnomocnieniu wyroku.

Ale że niby co się nie sprawdza? Pisałem że runda zasadnicza to gro fartów i że w finałowej bedzie słabo a nie puchary jak wszyscy sie napinali? Sprawdziło się? Sprawziło.

Pisałem, że sytuacj finansowa jest dalej słaba i że Ci sponsorzy fajnie wygladaja bo ich logo wisi, a opowiadanie zarzadu że sytuacja finansowa jest stabilna, mozna sobie do d. wsadzić? A no pisałem.

Pisałem, jakoś 2-3 miesiące temu żeby poczekać odnosnie sytuacji w klubie ze wiele powinno się wyjaśnić? To poczekajcie, dajcie jeszcze trochę czasu, a później będziecie wbijac siekieri, widły i tasaki
Odpowiedz cytując