Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
Od: 08.2011
Offline
#
4794
12.07.2017, 14:09
szprotson
napisał(a):
to mam producenta z PL z PL kapitałem który już ubiera niektóre młodzieżowe szkółki piłkarskie.
Keeza? Ciekawi mnie mocno co to za producent.
Alonso19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alonso19
Znajdź inne posty napisane przez Alonso19