Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2253
Stary 11.07.2017, 22:19
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Nie przypominam sobie, by udało się pobić wynik z sezonu 2003/ 04. Bum na Wisłę, po udanych występach w pucharze UEFA był wtedy taki, że żeby w ogóle można było wejść na stadion, to trzeba było mieć karnet. I tak jak R33 napisał, niewiele ponad 10 tyś karnetów wtedy zeszło...
To jeszcze tak gwoli poprawności to nie był sezon 2003/2004 tylko jesień z sezonu 2004/2005. Wtedy byliśmy po przygodzie z Valerangą Oslo. A karnety zeszły pewnie z takich względów wtedy:
- brak oczywiście sprzedaży internetowej (może niektórzy pamiętają jak jeszcze na starym stadionie do sezonu 2008/2009 bilety na szlagiery schodziły w 2 dni, a w sezonie 04/05 ten stadion był dwa razy mniejszy niż chociażby ten z sezonu 2007/2008),
- pierwsze Derby w ekstraklasie od 20 lat,
- mecz z Legią (szczególnie w tamtych czasach),
- drużyna walcząca o mistrza,
- duże nadzieje na Ligę Mistrzów (w dwóch poprzednich okienkach mocny zaciąg transferowy).

Rekord pobity na wiosnę 2012:
- brak sprzedaży internetowej (tutaj już mniejsze znaczenie, no ale dużo ciekawych meczów było tutaj w tej rundzie to nie każdemu się uśmiechało tak jeździć co drugi tydzień po bilet),
- takie mecze jak Derby, z Legią, z Lechem (w 2004 r. chyba jeszcze nie było takiego ciśnienia na pełny stadion na nich),
- drużyna walcząca o mistrza,
- mecz ze Standardem z jakimiś nadziejami na awans.
Ostatnio edytowane przez R33 : 11.07.2017 o godz. 22:22.
Odpowiedz cytując