czaro napisał(a):

Nawet gdyby- to jest wciąż myślenie życzeniowe. Ale daj Boże chociaż połowę tego.
Jest napisane...
|
Piszę slangiem, by łatwiej niektórzy złapali

.................................................. .........................
Może w umowie między TF a TS jest kwota wykupu, którą ma możliwość zastosować TF do okr.terminu, więc dlatego te dziwne piruety p.prezes zarzekającej się, że nie chcą sprzedawać Wisły?