Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2254
Stary 11.07.2017, 22:06
czaro napisał(a):Wyświetl post
Nawet gdyby- to jest wciąż myślenie życzeniowe. Ale daj Boże chociaż połowę tego.



Jest napisane...
Piszę slangiem, by łatwiej niektórzy złapali
.................................................. .........................
Może w umowie między TF a TS jest kwota wykupu, którą ma możliwość zastosować TF do okr.terminu, więc dlatego te dziwne piruety p.prezes zarzekającej się, że nie chcą sprzedawać Wisły?
Ostatnio edytowane przez rozarian : 11.07.2017 o godz. 22:10.
Odpowiedz cytując